Την Τετάρτη ο Αγιασμός στο Κέντρο Ξένων Γλωσσών της Μαρίας Τσουμάνη

Τη νέα σεζόν και την έναρξη των ξενόγλωσσων μαθημάτων εγκαινιάζει την ερχόμενη Τετάρτη 7 Σεπτεμβρίου, το Κέντρο Ξένων Γλωσσών της Μαρίας Τσουμάνη.

Το φροντιστήριο που λειτουργεί στην Φαρκαδόνα, αναμένεται να τελέσει τον Αγιασμό για την έναρξη των μαθημάτων στις 6:30 το απόγευμα της Τετάρτης, στις εγκαταστάσεις του Ξενόγλωσσου Κέντρου που βρίσκεται στην καρδιά της Φαρκαδόνας.

Η Μαρία Τσουμάνη, υπεύθυνη του φροντιστηρίου και οι συνεργάτες της, δηλώνουν έτοιμοι να ξεκινήσουν δυναμικά και τη νέα σχολική χρονιά, προσφέροντας σε μικρούς και μεγάλους μαθητές, όλα τα απαιτούμενα εφόδια προκειμένου να καταγράψουν μελλοντικά  σημαντικές επιτυχίες μέσω της απόκτησης των ξενόγλωσσων πτυχίων.

Εύχονται και η νέα χρονιά να είναι τόσο εποικοδομητική, όσο και η περσινή, στην οποία το φροντιστήριό είχε μεγάλες επιτυχίες στα πτυχία όλων των βαθμίδων.

Αξίζει να σημειωθεί ότι όλα τα παιδιά που φοιτούσαν την περσινή χρονιά στο φροντιστήριο πέτυχαν το στόχο τους και οι προσπάθειές τους απέδωσαν καρπούς.

Οι υπεύθυνοι του φροντιστηρίου και φέτος δηλώνουν παρών για να συνεργαστούν, έτσι ώστε να πετύχουν το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.

Οι επιτυχίες του φροντιστηρίου της Ξένων Γλωσσών της Μαρίας Τσουμάνη, Μαΐου – Ιουνίου 2022

ECPE (Proficiency Michigan)

1. ΛΕΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2. ΛΕΦΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

3. ΛΙΤΣΙΟΥ ΖΩΗ

4. ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

5. ΜΙΝΤΖΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

6. ΣΤΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

7. ΧΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

8. ΧΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

9. ΧΙΟΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

LRN C2(Proficiency LRN)

1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ

2. ΔΗΜΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

3. ΔΙΒΑΝΕ ΕΒΙΤΑ

4. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

5. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ

6. ΠΟΛΥΖΟΥ ΤΟΝΙΑ

7. ΣΔΡΑΛΗ ΚΑΤΙΑ

ESB B2

1. ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

2. ΔΗΜΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3. ΚΑΡΑΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

4. ΚΟΥΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

5. ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

6. ΤΕΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

7. ΤΕΛΛΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

8. ΧΑΝΤΡΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

LRN B2

1. ΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ

2. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΘΑ

3. ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

4. ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ ΜΕΛΙΤΑ

5. ΘΩΜΑ ΣΤΕΛΛΑ

6. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΑΛΙΤΣΑ

7. ΚΟΤΑΡΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

8. ΛΟΥΖΙ ΣΥΛΒΑΝΑ

9. ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

10. ΜΑΛΕΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

11. ΜΑΛΕΚΑΣ ΗΛΙΑΣ

12. ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

13. ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΡΗΣ

14. ΜΠΟΥΤΣΙΩΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

15. ΝΑΤΣΙΝΑ ΒΑΓΙΑ

16. ΠΕΤΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

17. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

18. ΣΠΗΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

19. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΗ

20. ΤΕΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

21. ΤΣΟΥΠΟΣ ΝΙΚΟΣ

22. ΧΑΝΤΡΙ ΚΛΑΟΥΡΕΤΑ

23. ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ

Συγχαρητήρια σ’ όλα τα παιδιά αλλά και στους πιο μικρούς μαθητές που απέκτησαν τα πρώτα τους AWARDS.


Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.